Kanlar içinde evrak imzaladı

Kanlar içinde evrak imzaladı
Yaralanan babası için iki tercihi vardı. Ya hastaneye ya da tapu işlemlerine götürecekti.Abone ol

Afyonkarahisar'da üzerine alacağı tarlanın işlemleri için tapu dairesine 88 yaşındaki babasını getiren kişinin, düşerek yaralanan babasını imza attıktan sonra hastaneye götürdüğü iddia edildi.

Alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı yuz plastik cerrahisi Akin köyünde yaşayan 88 yaşındaki İbrahim A, oğluna vereceği tarla tapusu için Sandıklı Tapu Dairesine geldi. İbrahim A, oğluyla birlikte geldiği Tapu Dairesinde düşerek başından yaralandı. İddiaya göre, Veyis A, babasını hemen hastaneye götürmek yerine otomobile oturtarak tapu işlemleri için memurun imza attırmasını bekledi.

Veyis A, imzadan sonra babasını hastaneye götürdü. Yaşlı adamın kanlar içinde evrak imzalaması çevredeki vatandaşların tepkisine neden oldu. Devlet hastanesinde başına 5 dikiş atılan yaşlı adam, 3 saat gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edildi.

Kafasından yaralanan İbrahim A, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şunları söyledi: ''Bir gün öncesinden bize telefon ettiler biz de tapu dairesine gittik. İçeri girerken ayağım takılıp yere düştüm. Başım kanadı. Beni düştüğüm yerden kaldırarak arabanın içine oturttular. Tapu memuru geldi bana imzayı attırdı. Biz de devlet hastanesine gittik.'' Oğlunun o sırada kendisini neden önce hastaneye götürmediğini bilmediğini belirten İbrahim A, tapu işlemlerinin zaten fazla sürmediğini kaydetti.Kategori : GÜNCEL