Alexe göre tarihi fark kaçtı

Alexe göre tarihi fark kaçtı
Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, şansızlıktan yakındaAbone ol

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, ''Vestel Manisaspor maçında biraz daha şanslı olsak daha fazla gol atabilirdik'' dedi.

Alex de Souza, kendi internet sitesinden yayınladığı açıkla bazal diş implantı masında, Vestel Manisaspor maçında takımın karşılaşacağı engelleri bildiklerini belirterek, ''Bu hafta deplasmanda, ligin en iyi takımıyla karşılaştık ve bir kaç haftalık aradan sonra tekrar liderlik koltuğuna oturduk. Bu maçta karşımıza çıkacak engelleri biliyorduk ve tahmin ettiğimiz gibi de oldu. Buna rağmen, maça sakin başladık, iyi markaj yaptık ve rakibe az şans tanıdık. Deivid üç gol attı. Biraz daha şansımız olsaydı bu gollerden fazlasını da atabilirdik'' diye konuştu.

Özellikle ikinci yarıda kontrataklardan daha çok gol bulabileceklerini ifade eden Brezilyalı futbolcu, ''Böylesine zor bir maçtan galip ayrılan takım biz olduk ve ligde tekrar liderliğe yükseldik. Bundan böyle performansımızı devamlı yüksek tutmak zorundayız. Her maçı kazanmak çok zor, ancak maçlarda galip gelecek güç ve kaliteye sahibiz. Kazanmaya devam edelim'' dedi.Kategori : SPOR