Partizanlık hizmete yenildi

Partizanlık hizmete yenildi
AK Partili Belediye Başkan Vekili CHP'li Sedat Pekel'in heykelinin dikilmesi için öneri sundu.Abone ol

Bandırma Belediyesinin AK Partili Belediye Başkan Vekili, ilçeye hizmetlerinden dolayı CHP Balıkesir Milletvekili Sedat Pekel'in heykelinin yaptırılarak, ilçeye dikilmesi önerisini Belediye Meclisine su השתלת שיער 3000 טורקיה ndu. Bandırma Belediye Başkanı Cemal Öztaylan, düzenlediği basın toplantısında, AK Partili Belediye Meclis Üyesi ve Bandırma Belediye Başkan Vekili Nuri Taşçı'nın, Pekel'in heykelinin yapılması yönündeki önerisinin 5 Kasımda yapılacak Belediye Meclisinde görüşüleceğini kaydetti.

Mecliste çoğunluğu oluşturan AK Partililerin bu öneriye olumlu oy verme konusunda grup kararı bulunduğunu anlatan Öztaylan, daha sonra ulusal düzeyde bir yarışma düzenleyerek, heykeli belirleyeceklerini söyledi. Öztaylan, yarışma sonunda eseri birinci seçilen heykeltıraşa ödül vereceklerini, heykelin de sahil bandında ''işlek'' bir yere dikileceğini ifade ederek, şöyle konuştu:

''AK Partili bir belediye olmamıza karşın partizanlık yapmıyoruz. İlçeye önemli hizmetleri bulunduğunu düşündüğümüz CHP milletvekili Sedat Pekel'in heykelini dikerek, bizim için hizmetin partizanlıktan daha önemli olduğunu kanıtlamış olacağız.''Kategori : POLİTİKA